Kvalitní práce a produkty

certifikovaný materiál a technologie 

Na prvním místě je u nás vždy ​kvalitně odvedená práce. Montáže provádí naši zkušení kmenoví zaměstnanci již od roku 2008. Instalujeme fotovoltaické elektrárny z komponentů od spolehlivých a zavedených výrobců. Používáme pouze certifikovaný materiál a technologie. Dokážeme při jedné montáži provést úpravu elektroinstalace tak, aby byla maximálně spotřebována vyrobená elektrická energie.

Záruka na fotovoltaickou elektrárnu

Poskytujeme záruky

Na veškeré práce poskytujeme plnou dvouletou záruku. Montáž provádíme v souladu s pokyny výrobce tak, abychom maximálně přispěli k delší životnosti a funkčnosti. Dodané fotovoltaické panely pak mají od výrobce garantovaný minimální výkon 25 let, jejich životnost je však mnohem delší. Ostatní komponenty pak mají záruky od 5 do 15 let dle konkrétního výrobce.

Servis fotovoltaických elektráren

nabízíme servis, revize a monitoring

Komplexní servis provádíme již od roku 2008 na malé i velké střešní FVE, ale i na pozemní instalace v režimu 24 hodin. Proto také na nově zrealizované FVE nabízíme záruční a pozáruční servis, revize a monitoring včetně prohlídky termokamerou.

Dotace na pořízení

zajistíme vyřízení dotace

Již samotný návrh výkonu fotovoltaické elektrárny musí být podmíněn energetickým posudkem. Dále je třeba dalších kroků proto, aby jste dotaci obdrželi. Pokud se nechcete zdržovat s formuláři, můžete nechat vše na nás. Máme zkušenosti a určitě Vám dobře poradíme. Dotace vyřizujeme pro rodinné domy i firmy.